Tanga erotike Remediosa të zeza

• tanga tërheqëse të bëra nga material i zi
• një zbukurim i bukur zbukuron pjesën e përparme
• shirita të hollë që imitojnë lidhjen e një korseti – seksapil dhe pamje mbresëlënëse
• rrethet metalike të vendosura mbi materialin aksident – një element intrigues
• material i këndshëm me elasticitet të përkryer (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.