Të brendshme erotike Roxelia dhe zi

• kompleti dy-pjesësh Roxelia përbëhet nga një sutien dhe një tanga në ngjyrë të zezë
• gota të hapura dhe tanga – për të shtuar pikantërinë
• brezat e rregullueshëm të supeve, mbyllja me shumë faza dhe tela në gotat e sutienit – përshtatje perfekte
• rrjetë e tejdukshme dhe breza – detaje që tërheqin vëmendjen
• bizhuteri elegante – një aksesor interesant
• material elastik – për të siguruar rehatinë tënde (94% poliamid, 6% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.