Të brendshme erotike Serafia dhe zi

3.199 L

• Seti Serafia në ngjyrë të zezë – përbëhet nga një sutien dhe tanga
• prerje joshëse – hapje në zonën intime dhe kupa
• mbyllje me disa faza dhe brezat e rregullueshëm të supeve – përshtatje perfekte
• kupa të lehta të mbushura me tela – do të nxjerrin në pah lakrat në mënyrë ideale
• varëse që shkëlqen – një aksesor interesant
• material i hollë dhe elastik – rehati e garantuar (90% poliamid, 10% elastan)