Të brendshme erotike set me gjoks të zbuluar Cordellis dhe zi – OneSize

3.399 L


• seti provokues i veshjes erotike femërore Cordellis
• pjesë të hapura që tregojnë kofshët dhe kupa – erotika në kulmin e saj
• dizajn unik i lidhjes – shumë seksi
• prerje që përshtatet në mënyrë të përkryer
• varëse intriguese – shton një prekje elegancë
• pëlhurë e butë dhe e këndshme në prekje
• përbërja e brëndshme: 78% poliamid, 22% elastan;
• përbërja e jashtme e tangave: 100% poliuretan;
• përbërja e brendshme e tangave: 95% poliester, 5% elastan;
• mbushja: 95% viskozë, 5% elastan

S’ka stok