Të brendshme erotike set me gjoks të zbuluar Romanesa dhe zi

• Gotat e hapura me dantellë
• Bretele të rregullueshme
• Franxhë seksi e heqshme midis gjoksit
• Tanga e bërë nga material i butë – komoditet i përsosur
• Ornament i shkëlqyer dhe prerje – thekson bukur pjesën e përparme
• Dantella e hollë mbulon skajet
• Material i këndshëm, delikat (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.