Zhartien set 3 pjesëshe Delishya vjollcë

• set i pikant i brendshmeve sexy Delishya – befasia qëndron në detajet e nxehta
• qafa tërheqëse nënvizohet nga një choker elastik me një fiok
• mbyllje me shumë nivele me rripa në pjesën e pasme
• rripa të rregullueshëm – përshtatje perfekte
• gotat e hapura me tela dhe mbushje
• dy fiokë mbi gjoks që shkëlqejnë me butësi dhe shtojnë magji
• jartierë me rripa të rregullueshëm, të dekoruar me fiokë – komoditet i plotë
• artikujt në set përfshijnë: gjysmë-sutjena, tanga sexy, jartierë
• çorapet nuk përfshihen
• materiale të këndshme (95% poliester, 5% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.