Bodi B112 dhe kuq – S/M/L

1.999 L

• Bodi i mahnitshëm që thekson formën
• Dizajn me krahë në pjesën e pasme – pamje mbresëlënëse
• Model i mrekullueshëm me lule në pjesën e përparme – efekt: UAU!
• Hapje në pjesën intime – përvojë e paharrueshme
• 3SKnit – pëlhurë e qëndrueshme dhe model perfekt
• Material elastik Multistretch (90% najloni, 10% elastan)

S’ka stok