Bodi B112 dhe zi

2.499 L

• Triko sensuale në ngjyrë të zezë – dukje mahnitëse!
• Dekolte joshëse dhe e ulët
• Model seksi në pjesën e përparme
• Motiv unik me krahë në pjesën e pasme
• Hapje pikante në pjesën intime
• Pëlhurë jashtëzakonisht e butë dhe shumë elastike (90% najloni, 10% elastan)