Bodi B113 dhe zi – S/M/L

2.299 L

• Bodi tërheqës, i zi me një motiv delikate lulesh
• rripa rreth qafës – shpina e ekspozuar në mënyrë koket
• Përpara imitimi i dantellës – dizajn pikant!
• hapje në ijë – një thirrje flirtuese për të luajtur
• material shumë i qëndrueshëm dhe model i mprehtë – 3SKnit
• pëlhurë e thurur elastike dhe e rehatshme – Multistretch
• përbërja: 90% najlon, 10% elastin

Ka stok