Bodi B115 dhe zi – S/M/L

2.499 L

• trupi seksi i punuar me pëlhurë të thurur perfekte
• lloje të ndryshme thurjesh krijojnë një efekt brutal!
• motiv i bukur, me lule
• gjokset e ekspozuara përmes pëlhurës së tejdukshme
• model i projektuar për formësimin optik të trupit
• imitim unik i rripit – bel i theksuar
• hark flirtues për barkun
• dizajn i mrekullueshëm i shpinës
• material i fortë, fibra të zgjedhura dhe detaje të mprehta – 3SKnit
• bigëzim i hapur pikant – koha për të keqen!
• pëlhurë e butë dhe elastike
• përbërja: 90% najlon, 10% elastin

Ka stok