Bodi B117 dhe zi – S/M/L

2.499 L

• bodi tërheqës spicy me ijë të hapura
• lloje të ndryshme gërshetimi – pamja e mahnitshme e garantuar!
• rrjetë transparente nën gjoks – shpreh gjoksin
• prerje e madhe nën gjoks – dizajn super seksi
• model shumëngjyrësh – kthesa të theksuara, efekt optik i hollë
• material i fortë, fibra të zgjedhura dhe detaje të mprehta – 3SKnit
• pëlhurë e butë në prekje, elastike
• përbërja: 90% najlon, 10% elastin

Ka stok