Bodi B118 dhe zi – S/M/L

2.499 L

• bodi tërheqës, i thurur
• gjoks i theksuar, efekt optik i hollësisë
• dizajn i bukur
• ijë i hapur – zbuloni përvoja të reja!
• rripa seksi, të kryqëzuar – sipër gjoksit dhe në shpinë
• material solid me detaje perfekte – 3SKnit
• Pëlhura e thurur është e butë – rehati totale dhe e butë me lëkurën
• material elastik – i përshtatet trupit në mënyrë të përkryer
• përbërja: 90% najlon, 10% elastin

Ka stok