Bodi B119 dhe zi – S/M/L

1.699 L

• Bodi seksi i zbukuruar me një model të mrekullueshëm
• Shpinë e ekspozuar – pamje mahnitëse
• Rrip rreth qafës – tepër joshës
• Fiocco sateni poshtë qafës – karakter koket
• Rresht vertikal i prerjeve – efekt vizual i mahnitshëm
• Pëlhurë e butë 3SKnit – fibra të zgjedhura, dizajn perfekt dhe pëlhurë e fortë
• Material super elastik Multistretch (90% najloni, 10% elastan)

S’ka stok