Bodi B122 dhe zi – S/M/L

1.599 L

• Brezat elastikë formojnë shkronjën V në shpinë
• Prerjet seksi në shpinë dhe bark japin efektin optik të dobësimit
• Stili mahnitës në zonën e gjoksit – gjoksi duket fantastik
• Stili joshës i pjesës së poshtme – thekson linjat e ijave
• 3SKnit: një triko shumë i qëndrueshëm i bërë nga fibra të zgjedhura
• Materiali i butë dhe perfektisht elastik Multistretch (90% najloni, 10% elastan)

S’ka stok