Bodi B127 dhe zi

• Bodi tërheqës në ngjyrë të zezë sensuale
• Modeli unik zbukuron trupin në mënyrë të mrekullueshme
• 3SKnit – bodi është i qëndrueshëm
• Triko transparente – shumë seksi
• Prerje në shpinë me tre rripa të hollë – efekt vizual për zvogëlim
• Vithet të ekspozuara dhe të theksuara
• Pëlhurë Multistretch e këndshme dhe elastike – përshtatje perfekte (90% najloni, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.