Bodi B129 dhe zi

• Bodi i ndjesisë së punuar me grep
• Hapje e madhe në pjesën e pasme – stil guximtar
• Motiv me lule të thurur – efekt i mrekullueshëm në trup
• Thurje tërheqëse në pjesën e përparme – dukje optikisht më e hollë
• Hapje në pjesën intime – shumë provokuese, shumë joshëse
• Bodi është bërë nga fibra të zgjedhura, të qëndrueshme
• Material elastik dhe mahnitësisht i butë (90% najloni, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.