Bodi B130 dhe zi – S/M/L

2.499 L

• bodi elegant në ngjyrë të zezë, me punim të thurur
• thurje e fortë dhe e qëndrueshme
• modeli unik zbukuron në mënyrë perfekte trupin
• prerje në pjesën e pasme – pamje sensuale
• stil mbresëlënës me mëngë të gjata
• modeli i veçantë si zebra – thekson format femërore
• material i këndshëm me zgjidhje shtesë elastike (90% najloni, 10% elastan)

S’ka stok