Bodi B134 dhe zi

1.999 L

• bodi rrjetë në ngjyrë të zezë modeli B134
• pëlhurë delikate por e qëndrueshme
• qafë e thellë në pjesën e pasme – tërheq vëmendjen dhe nënvizon figurën
• motiv dekorativ me bletë nën gjoks – stil unik
• hapje në pjesën intime – zgjidhje komode
• material fleksibël dhe i këndshëm në prekje (90% najloni, 10% elastan)