Bodi erotike B133 dhe kuq

• Bodi mahnitës me një dizajn unik që të lë pa frymë.
• Hapje në pjesën intime – prerje ultra seksi për momente të veçanta.
• Brezat e supeve kalojnë në rripa të hollë – theks i mrekullueshëm në shpinë.
• Prerje të rrumbullakëta në zonën e gjoksit, barkut dhe shpinës që tërheqin vëmendjen.
• Pjesa e poshtme e bodit formohet nga një rrjetë e lezetshme.
• Material i këndshëm në prekje (90% najloni, 10% elastan) që përshtatet bukur me linjat e trupit tënd.

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.