Fustan D608 e zezë

2.599 L

• fustan i thurur D608
• motiv unik – trupi juaj do të duket unik
• rrjetë tepër fleksibël dhe e fortë – përshtatet në mënyrë të përkryer me trupin delikat femëror
• shpina e ekspozuar – një detaj shumë seksi
• material shumë i këndshëm në prekje (90% najlon, 10% elastinë)