Babydoll dhe tanga 810-BAB-1 dhe zi

3.699 L

• fustan sempatik, i zi
• prerje e lirshme – beli dhe të pasmet e mbuluara në mënyrë delikate
• rripa të rregullueshëm – përshtatje e përsosur
• kosha të buta me dantella – gjoks të theksuar bukur
• dantella seksi me motive lulesh poshtë gjoksit dhe në shpinë
• në komplet përfshihen brekë tanga të zeza të lëmuara
• pëlhurë e hollë dhe elastike, shumë e rehatshme
• përbërja: 85% poliamid, 15% elastinë