Babydoll dhe tanga 810-BAB-2 dhe bardhë

• Babydoll i adhurueshëm në ngjyrë të bardhë
• Prejardhje ajrore, e shpërndarë – mbulon me subtilitet ijët dhe të pasmet
• Brezat e rregullueshëm – lehtë për t’u përshtatur
• Kupa të buta, të mbështjella me dantellë – theksojnë bukur gjoksin
• Dantella e tejdukshme me motiv lulesh nën gjoks dhe në pjesën e pasme
• Tanga e bardhë, e lëmuar përfshihet
• Pëlhura shumë të këndshme në prekje dhe të zgjatur (85% poliamid, 15% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.