Babydoll dhe tanga 838-BAB-1 dhe zi

4.099 L

• fustan seksi, i zi
• dantella luksoze dhe pëlhurë e tejdukshme
• dy vija në gjoks – kthesa të theksuara femërore
• prerje joshëse nën gjoks
• varëse me shkëlqim – pamje simpatike
• rripat janë të rregullueshme për një fit të përsosur
• pjesa e pasme është e hapur
• seksi tanga janë pjesë e kompletit
• pëlhura është super elastike dhe e këndshme në prekje
• përbërja: 90% poliamid, 10% elastin