Babydoll dhe tanga 838-BAB-3 dhe kuq

• një fustan i bukur me rrjetë tepër delikate
• kombinim seksi i sytjenave të buta dhe fundi transparent
• rripa të rregullueshëm në një dizajn seksi të kryqëzuar në pjesën e pasme
• shirita dekorativë në dekolte – gjoks të theksuar në mënyrë perfekte
• bizhuteri me shkëlqim nën gjoks
• veshje simpatike të dantellave
• produkti përfshin një fustan dhe tanga
• pëlhurë e hollë me shtrirje
• përbërja: 90% poliamid, 10% elastin

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.