Babydoll dhe tanga 868-BAB-1 dhe zi

• babydoll unike e bërë nga rrjetë transparente
• prerje tërheqëse në mëngë – supet e ekspozuara
• zbukurim elegant me bizhuteri të zeza – gjashtë shtesa të bukura në supet
• lidhje që përshtaten nën gjoks – pamje seksi dhe përshtatje perfekte (Did2Fit)
• pëlhurë sateni e bukur që lidh dy pjesët e sipërme dhe të poshtme të babydoll
• skajet e përfunduara me dantellë
• çarje provokuese në ijë
• brekë ComfyCut – rehati gjatë veshjes, pamje fantastike
• pëlhurë sateni, prerje të vogla në dantellë dhe bizhuteri të zeza – detaje tërheqëse të brekëve
• produkti përfshin babydoll dhe brekë
• pëlhurë të këndshme, të buta dhe elastike (94% poliamid, 6% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.