Babydoll dhe tanga Chemeris dhe zi

3.799 L

• babydoll dhe tanga Chemeris në ngjyrë të zezë
• lidhje të rregullueshme në pjesën e pasme, brezat dhe mbyllja me shumë faza – një garanci për përshtatje të përkryer
• kupa të mbushura dhe me tela – theksojnë në mënyrë të përkryer linjat e bystës
• dekorime unike me dantellë – tërheqin vëmendjen
• pëlhurë transparente me elasticitet të lartë – siguron rehatinë tënde
• përbërja e materialit: babydoll: 94% poliamid, 6% elastan; tanga: 90% poliamid, 10% elastan