Babydoll dhe tanga Chiccanta dhe zi

• Babydoll-i femëror Chiccanta
• Brezat e rregullueshëm – dizajn i bukur në pjesën e pasme
• Filxhanë të mbushura me dantellë
• Fiocco dekorativ mes gjoksit – shton një prekje koketerie
• Përfundime me dantellë në pjesën e poshtme
• Tanga përputhëse përfshihet
• Material i butë dhe elastik Multistretch (68% poliamid, 32% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.