Babydoll dhe tanga Chilisa dhe kuq

• Negliže dhe tanga Chilisa në ngjyrë të kuqe
• mbyllje me shumë faza dhe brezat e rregullueshëm – përshtatje perfekte
• akcente të sofistikuara dantelle – tërheqin vëmendjen me punimin e tyre të detajuar
• zemër argjendi me zirkone – një varëse që tërheq sytë
• pëlhurë e butë në prekje, e fleksibël – garanton rehati (negliže 94% poliamid, 6% elastan; tanga 90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.