Babydoll dhe tanga Elianes dhe kuq

4.199 L

• tanga dhe babydoll i kuq nga koleksioni i Elianes
• brezat e rregullueshëm dhe mbyllja me shumë faza – garanci për një përshtatje perfekte
• dizajn unik – prerje seksi
• zemër metalike me ngjyrë ari – një detaj që tërheq vëmendjen
• përfundimi me dantellë dhe pëlhurë e lëmuar – një kombinim joshës
• pëlhurë fleksibël, e butë në prekje – siguron komoditet
• përbërja e materialit: babydoll: 94% poliamid, 6% elastan; tanga: 90% poliamid, 10% elastan.