Babydoll dhe tanga Elizenes dhe zi

• kompleti përfshin babydoll dhe tanga
• choker prej dantelle – varësi argjendi tërheq vëmendjen mrekullisht
• brezat e rregullueshëm të supeve dhe mbyllja me etapa të shumta
• prerje tërheqëse në pjesën e pasme
• pjesa e sipërme e zbukuruar me dantellë transparente dhe fiocco sateni
• gotat me mbështetje
• material transparent që tërheq mendime mëkatare – bie në mënyrë koketuese mbi ijët
• tanga prej dantelle transparente – thekson të pasmet
• pëlhurë delikate dhe elastike (94% poliamid, 6% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.