Babydoll dhe tanga Flowlace blu

3.899 L

• një fustan fenomenal i tejdukshëm me dantellë
• përgjatë skajeve të gjithë fustanit ka dantellë me efekt qerpikësh
• rripa dantelle sateni – përshtatje e përsosur
• shporta të buta – pamje sensuale e gjoksit!
• mbërthimi me kapëse midis koshave – i lehtë për t’u hapur
• seti përfshin një fustan dhe një tanga seksi
• pëlhurë delikate
• përbërja: 90% poliamid, 10% elastin