Babydoll dhe tanga Heavenlly dhe bardhë

3.499 L

• negliže i butë Heavenlly që vjen së bashku me tanga
• bretele të rregullueshme në shpinë dhe supe – rregulloje sipas trupit tënd
• pëlhurë transparente që tregon sensualisht gjoksin dhe shpinën tënde
• dantellë me motive lulesh – dizajn klasik dhe gjithmonë në modë
• një xhevahir i shkëlqyeshëm si dekor midis gjoksit
• pëlhurë transparente, e lehtë dhe delikate
• përbërja: 94% poliamid, 6% elastan