Babydoll dhe tanga Idillia dhe zi

3.599 L

• dantella sensuale mbulon butësisht gjoksin
• prerja seksi e këmishës së natës mbulon të gjitha papërsosmëritë
• material transparent që fton lojën naughty!
• rripat delikate do t’ju bëjnë të ndiheni seksi dhe rehat
• tanga me të njëjtin motiv dantelle
• material i këndshëm seksi dhe dantella që mbulon gjoksin dhe shpinën
• përbërja: 90% poliamid, 10% elastin