Babydoll dhe tanga Klarita dhe zi

• Brezat e rregullueshëm – komoditet gjatë veshjes
• Mbyllje me shumë nivele në pjesën e pasme
• Hapje në pjesën e pasme
• Dantella që zbukuron dekoltenë – plot joshje
• Ornament i shkëlqyer mes gjoksit
• Skajet e përfunduara me dantellë të bukur
• Gjatësi joshëse pas të pasmeve
• Material delikat dhe i lëvizshëm (85% poliamid, 15% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.