Babydoll dhe tanga Latinesa dhe zi

3.799 L

• Babydoll dhe tanga Latinesa në ngjyrë të zezë
• Brezat e rregullueshëm dhe mbyllja me shumë faza – sigurojnë përshtatje të përkryer
• Motiv bimësh në pjesën e pasme – tërheq vëmendjen
• Varëse argjendi – një detaj interesant
• Pëlhurë fleksibël – garanton komoditet
• Përbërja e materialit: 94% poliamid, 6% elastan