Babydoll dhe tanga Lovlea dhe kuq

• fustan delikat, transparent
• rripa të rregullueshëm – rregullim i rehatshëm
• dantella sensuale dhe rripat seksi nxjerrin në pah gjoksin
• tre harqe dekorative – detaje të bukura, që bien në sy
• shiriti saten rreth trupit përfundon si një hark poshtë gjoksit
• gjatësia perfekte e fustanit – prapanica është e ekspozuar në mënyrë flirtuese
• skajet janë të zbukuruara me dantella
• kompleti përfshin një fustan dhe tanga
• pëlhurë e këndshme në prekje, elastike Multistretch
• përbërja: 94% poliamid, 6% elastin”

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.