Babydoll dhe tanga Luvae dhe kuq dhe kuq

4.099 L

• Luvae red Babydoll
• rripa të rregullueshëm – do të përshtaten në mënyrë të përkryer me trupin tuaj
• sytjena e butë me tela të poshtme – do të theksojë bukur gjoksin tuaj
• një perlë elegante mes gjinjve – tundimet dhe kënaqësitë që do të vijnë
• mbërthim i rregullueshëm në pjesën e pasme
• në komplet përfshihen edhe një palë tanga
• material i butë dhe delikat (85% poliamid, 15% elastinë)