Babydoll dhe tanga Marrbel dhe zi

3.299 L

• Këmishë nate Marrbel me një tanga të lezetshme në një palë
• prerja rrjedhëse e këmishës së natës zbulon në mënyrë sensuale të pasmet
• material transparent – zgjon një imagjinatë të gjallë
• hark në gjoks – shumë simpatik
• dantella e hollë në skajet
• rripa të rregullueshëm – krejtësisht të rehatshëm
• Kompleti përfshin edhe një tanga që përputhet me një varëse bizhuteri
• Material elastik dhe i këndshëm në prekje (85% poliamid, 15% elastan)