Babydoll dhe tanga Redessia dhe kuq

• një bodi seksi dhe tanga të krijuara nga një kombinim i ëmbël i dantellës së kuqe dhe materialit transparent të zi
• brezat e rregullueshëm janë zbukuruar me fiokë sateni – një detaj që do të të bëjë të dashurohesh
• një fiokë e zezë midis gjoksit është një detaj çarmatosës
• mbyllja e sutjenit është midis gjoksit
• gotat transparente – gjoksi tënd do të dalë në pah në mënyrë subtile dhe seksi
• dizajni me lule dhe bordurat dekorative me efektin e qerpikëve
• tanga është zbukuruar me një dekor të shkëlqyer
• materiali është i butë në prekje (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.