Babydoll Donna Dream dhe zi

• negliže sensuale Donna Dream me tanga të përfshira
• e zezë e thellë – gjithmonë në modë
• mbyllje në disa faza dhe me mbështetje – çdo gjë në vendin e vet
• brezat e rregullueshëm – garantojnë përshtatje të përkryer
• dantella në bust dhe në shpinë – detaje joshëse
• një varëse elegante – tërheqëse në sy
• pëlhurë elastike – do të sigurojë komoditet të lartë (85% poliamid, 15% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.