Babydoll Sedila dhe zi

• neglizhe dhe tanga erotike me të çarë
• sytjena të rehatshme me kosha trekëndore – të rehatshme dhe seksi
• varëse gjoksi argjendi – pamje elegante
• të çara në pjesën e përparme me dantellë
• rripat e rregullueshëm të kryqëzuar të pasmë – të lezetshëm, të rehatshëm dhe të lehtë për t’u rregulluar
• dekolte e thellë në shpinë – e nxjerr të pasmen shumë seksi
• material i lehtë dhe i butë – bie butësisht në trup
• tanga erotike me të çarë – komode dhe shumë pikante
• material miqësor ndaj lëkurës (85% poliamide, 15% elastinë)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.