Fustan Vivianty e zezë

• Fustani jashtëzakonisht tërheqës Vivianty
• Sutjen tip bandeau me mbyllje të rehatshme pas – komoditet dhe përshtatje perfekte
• Lidhje rreth qafës – e rehatshme për t’u veshur
• Unazë bizhuteri që lidh topin me pjesën e poshtme – shton elegancën
• Material i lehtësisht shkëlqyeshëm – pamje e bukur
• Prerje e pazakontë – stil unik
• Prerje seksi nga nën gjoksin deri pas – efekt ‘wow’
• Material i këndshëm në prekje (85% poliester, 8% elastan, 7% poliuretan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.