Seksi kimono Heavenlly dhe bardhë

4.299 L

• kimono seksi, i bardhë dhe fluturues Heavenlly që të lejon të ndihesh si në re
• transparent dhe pa mëngë – i përkryer për ditët e nxehta të verës
• zbukurime dantelle – vëmendje e veçantë tek detajet
• rrip i butë rreth belit – thekson në mënyrë perfekte linjat e tua
• pëlhurë e butë dhe shumë e këndshme në prekje
• përbërja: 94% poliamid, 6% elastan