Seksi kimono Maderris dhe zi

4.399 L

• kimono seksi i zi Maderris
• rrip në bel – nënvizoni linjat tuaja të mrekullueshme
• dantella në supet dhe pjesën e poshtme – zbulon të pasmet dhe supet
• materiali është shumë i këndshëm në prekje
• përbërja: 95% poliester, 5% elastan