Top dhe brekë Bella Rou dhe zi

3.999 L

• ky komplekt i brendshëm përmban një top dhe brekë
• broderi dekorative me motive lulesh në tyl – thekson bukur gjoksin
• bretele të rregullueshme – për një përshtatje të përkryer
• varëse dekorative në top
• pëlhurë e këndshme në prekje (85% poliamid, 15% elastan)