Babydoll dhe tanga Lacelove dhe kuq

3.699 L

• Negliže dhe tange Lacelove në ngjyrë të kuqe
• Brezat e rregullueshëm dhe mbyllja me shumë faza – për një përshtatje perfekte
• Mbajtëse joshëse – gjithçka në vendin e saj
• Përfundim me dantellë – detaje sensuale
• Varëse argjendi – tërheq vëmendjen
• Pëlhurë elastike – rehati dhe luks (negliže: 94% poliamid, 6% elastan; tange: 90% poliamid, 10% elastan)