Korset Alessya dhe zi

• korseti dhe breku Alessya janë tepër seksi
• prerje femërore – thekson në mënyrë fantastike siluetën
• prerje unike e qafës e zbukuruar me breza dhe elemente bizhuteri – një element shumë sensual
• mbështjellëse me tela – garanci për mbështetje perfekte dhe një pamje të bukur të gjoksit
• tela vertikale në pjesën e përparme – siguron përshtatje perfekte të rrobave të brendshme me formën e trupit
• breza të rregullueshëm dhe breza për çorape – për komoditet dhe rehati
• lidhje që përshtatet në shpinë – ofron mundësinë e rregullimit
• dantella e zezë me model lule – shton delikatesë dhe elegancë
• breku përputhës përfshihet
• material i këndshëm dhe elastik (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.