Korset Brasica dhe zi

5.199 L

• korset dhe brekët Brasica
• rripat e rregullueshëm të jartierave dhe brezave – për përshtatjen perfekte
• detaje bizhuteri në ngjyrë rozë ari
• gjerdan i mbyllur rreth qafës
• rripi i mesëm i gjerdanit dhe unaza metalike janë të ndashme – mund t’i vishni si të dëshironi
• gotat me teli – për të theksuar bukur bustin
• pëlhurë e këndshme në prekje (90% poliamid, 10% elastan)