Korset dhe Fund Felisita dhe zi

• një komplet i rafinuar përbërë nga një korset dhe një fund
• brezat e rregullueshëm, zinxhiri anësor dhe lidhja në shpinë – përshtatje perfekte
• gotat me balena
• zbukurim i ndritshëm mes gjoksit – shkëlqen mahnitshëm
• dantella koketuese dhe gjysmë-transparente në bust dhe në anët shton atmosferën
• fund i ngushtë mini laps – thekson edhe më shumë këmbët!
• material që imiton lëkurën
• model me motive lulesh
• material i këndshëm (70% poliuretan, 30% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.