Korset dhe tanga 828-COR-1 dhe zi

• korset i mahnitshëm i lidhur pas qafës
• brezat e përfunduar me bizhuteri të shndritshme
• gota gjysmë të transparenta dhe të punuara me dantellë
• jartierë të rregullueshëm të zbukuruar me dantellë
• shpinë seksi dhe e zbuluar
• produkti përfshin korset dhe tanga – kombinim i përsosur me çorapet 828
• çorapet nuk përfshihen
• pëlhurë e këndshme dhe e zgjatur (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.